Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Pobytové zájezdy 2020, 2021

Pobytové zájezdy 2020 u moře, v horách, termálních lázních i v evropských velkoměstech si s naší cestovní kanceláří GEOPS užijete. Pobytové zájezdy 2020, to znamená hřejivé jižní sluníčko, tyrkysová mořská hladina, teplá minerální voda a kvalitní služby wellness, úžasné turistické, cyklistické i lyžařské trasy. Pobytové zájezdy umožňují také poznání památek a rušného života lázeňských center i velkoměst. Pobytové zájezdy 2020 v horách s turistikou vám umožní aktivní dovolenou i klidnou relaxaci s průvodcem nebo individuálně.

1. Pobytové zájezdy 2020 k moři

Naše pobytové zájezdy 2020 k moři s leteckou či autobusovou dopravou míří na atraktivní místa na pobřeží Středozemního moře, Atlantiku i Černého moře. Provence a Azurové pobřeží, okolí Bordeaux, Costa Brava, Algarve, Jadran, Ligurie, pobyty u moře 2020 na překrásné ostrovy Korsika, Sardinie, Ischia, Capri, Sicílie, v nabídce je ale i tajemná Apulie, bájné Řecko a Řecké ostrovy, Bulharsko, exotická Madeira a mnoho dalšího.

2. Pobytové zájezdy 2020 - do termálních lázní a wellness

Pestrá nabídka kategorie pobytové zájezdy 2020 v lázních zahrnuje termální lázně a wellness centra (Maďarsko, Rakousko, Slovensko či Slovinsko). Relax v termálních bazénech, léčebné kúry, wellness procedury pro zdraví a krásu. Zároveň budete mít možnost poznat místní kuchyni a kulturu. Mnohé pobytové zájezdy 2020 jsou koncipovány jako pobyty, kde můžete navštívit evropské slavnosti s vínem, lidovou hudbou a tanci anebo krátké pobyty s výlety za gastronomií a vínem.

  • pobytové zájezdy - wellness pobyty
  • pobytové zájezdy - pobyty v lázních

3. Pobytové zájezdy do hor s turistikou 2020

Pobytové zájezdy do hor s turistikou vám umožní poznat krásu horské přírody, navštívit národní parky a vyhledávaná pohoří Evropy. V každém případě vás čeká příjemný a pohodový relaxační týden či víkend, který si můžete zpestřit nabídkou výletů do okolí. Velmi oblíbené jsou pohodové týdny v horách s turistikou

  • relaxační týden či víkend
  • pohodové týdny v horách s turistikou

4. Eurovíkendy

Pobyty v centru měst nebo v těsné blízkosti s leteckou nebo autobusovou dopravou s průvodcem, delegátem nebo na vlastní pěst s možností svobodných prohlídek galerií a muzeí a zažijete atmosféru večerního města. Vyberte z bohaté nabídky Eurovíkendů.

5. Pobytové zájezdy pro kolektivy

Vedle katalogových zájezdů nabízíme i pobytové zájezdy pro kolektivy na přání. Pokud si nevyberete zde, pak můžeme nabídnout Pobytové zájezdy 2020 s vlastní dopravou nebo i s autobusovou či leteckou dopravou jako relaxační pobyt, léčebný pobyt pro celou rodinu nebo pro jednotlivce k moři, do termálních lázní, do hor. Vyberte si podle zemí. Přejeme příjemný pobyt.


Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte "objednat" nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné.
FILTROVATVyberte si kategorii zájezdů Pobytové zájezdy podle zaměření:

Pobytové zájezdy 2020, 2021 - výpis zájezdů:

Výběr zájezdu podle zemí: Výběr zájezdu podle oblastí:

Pobytové zájezdy - výpis zájezdů

načítám data
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu