Typy zájezdů

Destinace

Vyhledat zájezd

Pobytové zájezdy 2020, 2021

Pobytové zájezdy 2020 u moře, v horách, termálních lázních i v evropských velkoměstech si s naší cestovní kanceláří GEOPS užijete. Pobytové zájezdy 2020, to znamená hřejivé jižní sluníčko, tyrkysová mořská hladina, teplá minerální voda a kvalitní služby wellness, úžasné turistické, cyklistické i lyžařské trasy. Pobytové zájezdy umožňují také poznání památek a rušného života lázeňských center i velkoměst. Pobytové zájezdy 2020 v horách s turistikou vám umožní aktivní dovolenou i klidnou relaxaci s průvodcem nebo individuálně.

1. Pobytové zájezdy 2020 k moři

Naše pobytové zájezdy 2020 k moři s leteckou či autobusovou dopravou míří na atraktivní místa na pobřeží Středozemního moře, Atlantiku i Černého moře. Provence a Azurové pobřeží, okolí Bordeaux, Costa Brava, Algarve, Jadran, Ligurie, pobyty u moře 2020 na překrásné ostrovy Korsika, Sardinie, Ischia, Capri, Sicílie, v nabídce je ale i tajemná Apulie, bájné Řecko a Řecké ostrovy, Bulharsko, exotická Madeira a mnoho dalšího.

2. Pobytové zájezdy 2020 - do termálních lázní a wellness

Pestrá nabídka kategorie pobytové zájezdy 2020 v lázních zahrnuje termální lázně a wellness centra (Maďarsko, Rakousko, Slovensko či Slovinsko). Relax v termálních bazénech, léčebné kúry, wellness procedury pro zdraví a krásu. Zároveň budete mít možnost poznat místní kuchyni a kulturu. Mnohé pobytové zájezdy 2020 jsou koncipovány jako pobyty, kde můžete navštívit evropské slavnosti s vínem, lidovou hudbou a tanci anebo krátké pobyty s výlety za gastronomií a vínem.

  • pobytové zájezdy - wellness pobyty
  • pobytové zájezdy - pobyty v lázních

3. Pobytové zájezdy do hor s turistikou 2020

Pobytové zájezdy do hor s turistikou vám umožní poznat krásu horské přírody, navštívit národní parky a vyhledávaná pohoří Evropy. V každém případě vás čeká příjemný a pohodový relaxační týden či víkend, který si můžete zpestřit nabídkou výletů do okolí. Velmi oblíbené jsou pohodové týdny v horách s turistikou

  • relaxační týden či víkend
  • pohodové týdny v horách s turistikou

4. Eurovíkendy

Pobyty v centru měst nebo v těsné blízkosti s leteckou nebo autobusovou dopravou s průvodcem, delegátem nebo na vlastní pěst s možností svobodných prohlídek galerií a muzeí a zažijete atmosféru večerního města. Vyberte z bohaté nabídky Eurovíkendů.

5. Pobytové zájezdy pro kolektivy

Vedle katalogových zájezdů nabízíme i pobytové zájezdy pro kolektivy na přání. Pokud si nevyberete zde, pak můžeme nabídnout Pobytové zájezdy 2020 s vlastní dopravou nebo i s autobusovou či leteckou dopravou jako relaxační pobyt, léčebný pobyt pro celou rodinu nebo pro jednotlivce k moři, do termálních lázní, do hor. Vyberte si podle zemí. Přejeme příjemný pobyt.


Podmínky pro cestování do zahraničí naleznete zde. Termíny zájezdů, kde uvidíte " objednat " nebo "poptat", jsou aktuálně dostupné. V případě, že zájezd v určitém termínu nelze vzhledem ke spřísněným restrikcím uskutečnit, je označen "odloženo".
FILTROVAT
Vyberte si kategorii zájezdů Pobytové zájezdy podle zaměření:

Pobytové zájezdy 2020, 2021 - výpis zájezdů:

Výběr zájezdu podle zemí: Výběr zájezdu podle oblastí:

Pobytové zájezdy - výpis zájezdů

načítám data
Musíte potvrdit souhlas se zpracováním informací.

Upozornění

Pro pokračovní je třeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

Zkontrolujte formát e-mailu

Upozornění

Zkontrolujte formát E-mailu